antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Закарпатські міліціонери затримали сільського голову, який вимагав рекордний хабар – майже мільйон гривень

25/12/08
На Закарпатті виявили факт хабарництва з рекордною сумою за всю історію закарпатської міліції. Сільський голова вимагав від підприємця 900 тис. грн за право оренди земельної ділянки. Про це сьогодні, 25 грудня, власкорові ЗІКу повідомив інспектор відділу зв’язків із громадськістю ГУМВС у Закарпатській області Іван Ладжун.

Корупціонером виявився сільський голова одного із сіл курортного Свалявського району Закарпаття. Він вимагав 150 тис. доларів США від підприємця з Ужгорода, який звернувся з проханням про довгострокову оренду 3 га землі.

Бізнесмен привіз 900 тис. грн – купюрами номіналом 200 грн. З сільським головою він зустрівся у кафе біля м. Свалява. Проте корупціонера затримали одразу в кафе – до приміщення увійшли працівники відділу боротьби з хабарництвом УДСБЕЗ ГУМВС в Закарпатській області, які вилучили гроші, що їх голова села переклав з сумки у пакет.

Посадовець зізнався в отриманні хабара.

Триває слідство, яке повинно з’ясувати усі обставини випадку.


Джерело:
ZIK
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: