antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Затримали банду, яка пограбувала десятки приватних новобудов

13/05/10
Правоохоронці Чернівецької області затримали потужне злочинне угрупування, до складу якого входили 11 осіб, які спеціалізувалися на грабежах приватних новобудов.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції повідомив начальник Управління МВС України у Чернівецькій області полковник міліції Микола ХАРАБАРА.

За його словами, злочинці обирали новобудову, де вже було проведено усі інженерні комунікації, встановлено сантехнічне та інше обладнання. За незначний проміжок часу зловмисники демонтували усе обладнання, у т. ч. труби, вікна та двері. З окремих новобудов їм вдавалося винести майна на 300-400 тисяч гривень.

Як відзначив М.ХАРАБАРА, керівник цієї злочинної групи вже 9 разів потрапляв за грати і загалом відсидів у місцях позбавлення волі 28 років.

17 злочинів, вчинених цією групою, правоохоронці вже довели, однак розслідування триває. За попередніми даними, встановлено причетність цих злочинців ще до 40 злочинів. При обшуку у них вилучено 4 вантажівки вкраденого майна, яке злочинці не встигли реалізувати.

Загалом, з початку 2010 року правоохоронці області виявили 5 організованих злочинних груп, у т.ч. три з міжнародними зв’язками, а одна – з корумпованими. Дві із цих груп скоювали злочини загальнокримінального спрямування, три – економічного.

Доведено причетність цих угрупувань до 40 злочинів, з яких 19 – загальнокримінального, 21 – економічного спрямування.


Джерело: УНІАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: