antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Затримано хабарника з БТІ

29/09/08
«На гарячому» попався один із керівників "Броварського бюро технічної інвентаризації". Працівники Антикорупційного бюро МВС затримали його під час отримання хабара в сумі 540 тисяч гривень. Посадовець зазначені кошти вимагав та отримав від директора приватного підприємства за оформлення права власності на об’єкти нерухомості, придбані у колективного сільськогосподарського підприємства, яке наразі перебуває в стадії ліквідації.

Прокуратурою Київської області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (хабарництво у великих розмірах) КК України. Підозрювані затримані в порядку ст. 115 Кримінально-процесуального кодексу України. Броварським районним судом термін їх затримання подовжено до 10 діб.


За інформацією прес-служби ГУБОЗ МВС України
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: