antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Завтра у 18 містах України люди повернуться до влади спиною

18/12/08
18 грудня о 15.00 біля стін облдержадміністрацій в регіонах та біля Кабінету Міністрів України в Києві відбудеться завершальний етап флеш-мобу «Повернись до влади спиною». Під час нього мешканці 18 міст країни на знак протесту діяльності/бездіяльності влади повернуться до неї спиною. Про це ЗІК повідомили сьогодні, 17 грудня, організатори – ЛМ МГО «Фундація Регіональних Ініціатив».

«Сенс акції: українці мають зрозуміти, що політики байдужі до проблем українців, і вже 17 років вони займаються лише «дерибаном» державного майна та «владних крісел». А от питання до нас – чи нам не байдужа доля України і разом з нею наша доля? Якщо ні, то настав час діяти», – йдеться у повідомлення, –»Ця акція – меседж не до політиків, а до українців. Для того, щоб вони зняли рожеві окуляри і зрозуміли – «політики як «чхали», так і «чхають» на український народ.

Завданням цього флеш-мобу є об’єднати усіх тих, кого обурює ситуація в країні.


Джерело: ZIK
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: