" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Жеваго чекає на фармацевтичний дефолт

25/11/08
"Київмедпрепарат" не зміг виконати зобов"язання за викупом облігацій, запропонованих до оферти.

Криза ліквідності вперше відбилася на борговому ринку цінних паперів українських медпідприємств.

В нинішніх умовах компанія буде змушена запропонувати власникам облігацій компромісний варіант їхнього погашення. На думку експертів, до кінця року кількість технічних дефолтов українських компаній збільшиться.

Голова правління "БМ Банку" Віталій Ломаковіч у понеділок поширив заяву про те, що "Київмедпрепарат" не виконав зобов"язань за достроковим викупом своїх облігацій, що були пред"явлені до оферти.

 Як пояснила пресс-секретар "БМ Банку" Тетяна Єфремова, у вересні банк купив облігацій "Київмедпрепарата" на 5 млн. грн., уклавши угоду РЕПО з андеррайтером випуску ІК "Арта цінні папери", що повинна була викупити цей обсяг після закінчення терміну договору.

"Після декількох відмов інвесткомпаній ми вирішили дочекатися оферти",- відзначила вона. Однак, дочекавшись оферти - 18-21 листопада, банк не зміг повернути вкладені в компанію гроші.

"Цей випадок являє приклад неетичної поведінки в бізнесі... Ми маємо намір звернутися до суду з позовом до компаній "Київмедпрепарат" і "Арта цінні папери" про стягнення вартості облігацій, що знаходяться в портфелі,",- заявив пан Ломаковіч.

ВАТ "Київмедпрепарат" спеціалізується на виробництві антибіотиків. Виторг у 2007 році - 295,79 млн. грн., чистий прибуток - 26,67 млн. грн. Входить у другу за розміром фармацевтичну компанію в Україні - корпорацію "Артеріум". Серед її акціонерів - група "Фінанси і Кредит" Костянтина Жеваго.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: