" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Журнал "Всесвіт" заявляє про рейдерське захоплення

03/05/12
На редакцію журналу "Всесвіт" 26 квітня стався рейдерський напад. Про це йдеться у заяві заступника головного редактора журналу "Всесвіт" Дмитра Дроздовського, текст якої є у розпорядженні Тижня.
У результаті 83-річний шеф-редактор опинився в лікарні, повідомив Дроздовський.
За його словами, рейдери вимагали негайно звільнити приміщення на вул.Грушевського, 34/1, яке офіційно належить ТОВ "Видавничий дім "Всесвіт", президентом якого є Олег Іванович Микитенко.
«Були погрози фізичної розправи в найближчому майбутньому», - зазначає Дроздовський.
«Після нападу було викликано міліцію. Але, як сказали рейдери, - це нічого не дасть, за цим нападом начебто стоїть регіонал, якийсь народний депутат Валерій Харлім. Про це сказали самі рейдери», - сказано у повідомленні.
«Приходив якийсь пан Клименко С.Д. із якимись юристами-амбалами, які ломилися в усі кімнати, вибивали двері, прагнули знищити документи і отримати підпис, що приміщення передано їм. Рейдери обіцяли повернутися інасильно недопустити редакцію до своїх робочих місць», - розповів Дроздовський.
Нагадаємо, 8 листопада 2011 року директор видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іван Малкович заявив про рейдерську атаку на приміщення в центрі Києва по вулиці Басейній, 1/2 А. За цією адресою розташовані Державна академічна чоловіча хорова капела України імені Ревуцького та згадане видавництво.
Це викликало широкий суспільний резонанс. У результаті у грудні суд зобов"язав компанію "Тригліф", яка почала ремонтні роботи у приміщенні видавництва і капели, відновити пошкоджені нею приміщення.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: