antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Журналіст втратив роботу через участь у торгах акціями

18/10/10
Кореспондент інформаційного агентства Reuters Breakingviews залишив посаду через вчинені ним численні порушення корпоративних правил, які регулюють участь співробітників у торгівлі акціями компаній, що описуються агентством.

"Хоча ми не маємо в своєму розпорядженні відомостей про те, що журналіст діяв з метою отримання фінансової вигоди, ми гранично серйозно ставимось до подібних порушень внутрішніх правил, і він був змушений негайно звільнитися", - заявив шеф-редактор Reuters Девід Шлезінгер, додавши, що було виявлено і кілька інших подібних випадків.

За словами шеф-редактора, журналіст писав коментарі про компанії, чиїми акціями він володів, і після цього брав участь у торгах.

Кодекс поведінки Thomson Reuters забороняє журналістам писати про акції, тримачами яких вони є, без повідомлення начальства, а також торгувати акціями, про які вони писали в недавньому часі або мають намір написати в майбутньому, зазначає агентство.

Відтепер всі журналісти Reuters Breakingviews будуть зобов"язані вказувати, чи володіли вони акціями описуваних ними компаній до або незабаром після публікації матеріалів.

Розслідування діяльності кількох інших журналістів, відносно яких існують аналогічні підозри, продовжується.

Нагадаємо, нещодавно ведучий новин CNN Рік Санчес був звільнений після того, як дозволив собі в ефірі критично висловитися про євреїв, зазначивши, зокрема, що вони керують телеканалом.


Джерело: finance.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: