До громадської приймальні Антирейдерського Союзу звернулась Макарівської районної спілки споживчих товариств (голова - Г.Т.Проніна) з проханням втрутитись у ситуацію грубого порушення прав пайовиків споживчої спілки." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Зірвана спроба рейдерського захоплення

27/09/07

До громадської приймальні Антирейдерського Союзу звернулась Макарівської районної спілки споживчих товариств (голова - Г.Т.Проніна) з проханням втрутитись у ситуацію грубого порушення прав пайовиків споживчої спілки.

Колишній

Макарівська районна спілка споживчих товариств існує з 1991 року. В 2002 році Л.Г. Древаль реєструє Макарівське районне споживче товариство (зверніть увагу на майже ідентичні назви підприємств), якому реєстратор Макарівської державної адміністрації присвоює код ЄДРПОУ, що належав спілці. Ця дія і призвела до порушення господарчої діяльності Макарівської районної споживчої спілки.

За інформацією Антирейдерського Союзу, в середу, 26го вересня керівник Макарівського районного споживчого товариства Л.Г. Древаль планував провести збори пайовиків.

Група швидкого реагування Антирейдерського Союзу прибула до Макарова і встановила, що збори проходять за закритими дверима. На збори не допустили більше сорока пайовиків.. Присутні на зборах люди пенсійного віку (близько 30 осіб) повідомили, що Л.Г. Древаль схиляв їх до продажу паїв за 40 гривень.

Місцева влада не втручається у конфлікт через страх перед головою Київської регіональної спілка споживчої кооперації В.П. Паком. Саме Пак є ініціатором відбору майна районних споживчих спілок до власної структури.

Виконавчий директор Антирейдерського Союзу А.А. Семидідько, що був у складі групи швидкого реагування, схилив до співпраці заступника голови районної адміністрації П.І. Лемківського. Було досягнуто домовленості, що у вівторок, 2 жовтня, о 10:30 розпочне роботу спільна комісія. До складу комісії увійдуть представники районної влади, керівництво Макарівської районної споживчої спілки, експерти Антирейдерського Союзу.


 

Источник: antiraider.org

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: