antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звернення до Генерального Прокурора України

03/04/08
Генеральному Прокурору України
Медведько Олександру Івановичу

Шановний Олександре Іванович !

Звертаємо Вашу увагу на факт невиконання Ухвали Господарського суду м. Києва від 04.02.2008 року у справі №35/73 про заборону ТОВ „Гейдельберг Друкарські Машини Україна” вчиняти дії по втручанню у роботу друкарської машини що може привести до зупинки її роботи, яка знаходиться в користуванні ТОВ „Поліграфіст” ЛТД (м. Тернопіль).

Директор ТОВ „Гейдельберг друкарські машини Україна”, Вінсент Пірсон, не виконав вище вказану Ухвалу а також проігнорував вимогу головного державного виконавця, що здійснював виконавче впровадження по примусовому виконанню вказаної ухвали і з 08.02.08 шляхом кодування відключив від роботи друкарську машину.

Вважаємо, що дії керівника ТОВ „Гейдельберг друкарські машини Україна” Вінсента Пірсона містять ознаки злочину, передбаченого ст. 382 КК України «Невиконання судового рішення».

Окремо зазначаємо, що згідно частини 2 ст. 22 Цивільного Кодексу України, ТОВ «Поліграфіст» ЛТД завдано збитків у особливо великих розмірах. Податок з суми, яка могла бути реально отримана ТОВ „Поліграфіст” ЛТД, завдяки діям керівника ТОВ „Гейдельберг Друкарські Машини Україна” Вінсента Пірсона не надійде до бюджету нашої держави. Вважаємо дії Вінсента Пірсона такими, що загрожують економічній стабільності суверенної України.

У зв’язку з невиконанням Вінсентом Пірсоном Ухвали суду, друкарська машина, яка знаходиться в користуванні ТОВ „Поліграфіст” ЛТД не працює. Під загрозою залишитись без засобів до існування разом із членами своїх родин знаходяться 800 працівників ТОВ „Поліграфіст” ЛТД.

Трудовий колектив ТОВ «Поліграфіст» ЛТД вступив колективним членом до Антирейдерського союзу підприємців України.

З огляду на важливість ситуації, реальну загрозу звільнення українських працівників та залишення більше 800 осіб без засобів на існування через невиконання Законів України, порушення прав колективного члена Антирейдерського союзу,

просимо Вас:

- взяти під власний контроль ситуацію по захисту прав трудового колективу ТОВ „Поліграфіст” ЛТД;

- вжити заходів прокурорського реагування по факту невиконання Ухвали суду іноземним громадянином Вінсентом Пірсоном;

- дати доручення Київській міській прокуратурі перевірити факти викладені у заяві та за результатами перевірки порушити кримінальну справу, за ознаками злочину, передбаченого ст. 382 КК України «Невиконання судового рішення»;

- про результати розгляду заяви просимо повідомити Антирейдерський союз підприємців України.

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: