antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звернення до Начальника Подільського РУ ГУ МВС України в м. Києві

10/04/08

Начальнику Подільського РУ ГУ МВС України в м. Києві

Маруку МихайлуМихайловичу

Шановний Михайле Михайловичу!

Трудовий колектив підприємства ТОВ «Поліграфіст» ЛТД є колективним членом Антирейдерського союзу підприємців України.

Трудовий колектив підприємства стривожений тривалим порушенням своїх прав в наслідок недбалого реагування на заяву про злочин, подану ТОВ «Поліграфіст» ЛТД.

Зволікання з розглядом справи, поверхневий підхід до проведення розслідування призвів до паралічу роботи підприємства, завдав істотних збитків і залишив перед загрозою звільнення через не нарахування заробітної плати більше 100 працівників підприємства. Разом із членами родини, без засобів до існування можуть залишитись близько 500 чоловік. Удару зазнав національний виробник.

Враховуючи скорочення промислового потенціалу західного регіону України (ТОВ «Поліграфіст» ЛТД знаходиться у Тернополі), вищезазначені дії підштовхнуть працівників підприємства до пошуків роботи за межами України, що наносить моральну та економічну шкоду, і як наслідок – призводить до знищення генофонду. У даному випадку справа йде про загрозу національним інтересам держави Україна.


З огляду на важливість ситуації, в якій порушено конституційне право на працю колективного члена Антирейдерського союзу, просимо Вас:

1. Взяти розгляд заяви від ТОВ «Поліграфіст» ЛТД під особистий

контроль.

2. Надати відповідь: що завадило здійснити розслідування власними силами?

3. Надати відповідь: чому належним чином не було організовано збір інформації?

4. Надати правову оцінку діяльності слідчого, що провадив розслідування.

5. Провести службове розслідування і становивши відповідального у штучному затягуванні розслідування притягнути останнього до відповідальності згідно чинного законодавства.

6. Призначити проведення експертизи обладнання, а саме - друкарської машини Heidelberg Speedmaster 102-CD-6-L, яка знаходиться в користуванні у ТОВ «Поліграфіст» ЛТД та встановити факт втручання в її роботу.

7. Допитати посадових осіб ТОВ «Гейдельберг Друкарські Машини Україна» та встановивши факт втручання у роботу друкарської машини Heidelberg Speedmaster 102-CD-L, порушити кримінальну справу.


8. Повідомити Антирейдерський союз підприємців України, які саме відповідні заходи реагування були здійсненні та які результати були отримані.
На період до завершення заходів щодо захисту інтересів трудового колективу ТОВ «Поліграфіст» ЛТД, з метою привернення уваги громад кості і досягнення належного суспільного резонансу, Антирейдерський союз здійснюватиме громадський нагляд за діями відповідних працівників Подільського районного управління ГУ МВС України в м. Києві.

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: