antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звернення до Служби Безпеки України

03/04/08
Виконуючому обов’язки Голови
Служби Безпеки України
Наливайченку Валентину Олександровичу

Шановний Валентине Олександровичу !

Звертаємо Вашу увагу на факт невиконання Законів України іноземним громадянином директором ТОВ „Гейдельберг Друкарські Машини Україна” Вінсентом Пірсоном, що полягає у нахабному ігноруванні Ухвали Господарського суду м. Києва від 04.02.2008 року у справі №35/73 про заборону ТОВ „Гейдельберг Друкарські Машини Україна” вчиняти дії по втручанню у роботу друкарської машини що може призвести до зупинки її роботи, яка знаходиться в користуванні ТОВ „Поліграфіст” (м. Тернопіль). Вінсент Пірсон, також проігнорував вимогу Головного державного виконавця що здійснював виконавче впровадження по примусовому виконанню вказаної Ухвали.

Здійснюючи керівництво ТОВ „Гейдельберг друкарські машини Україна” Вінсент Пірсон, вчиняє дії по відношенню до трудового колективу ТОВ „Поліграфіст”, в яких містяться ознаки наступних злочинів, а саме: шахрайства, вимагательства, зловживання службовим положенням, перевищення службових повноважень.

Оскільки вищезазначені факти носять системний та організований характер, є підстави вважати, що діє міжнародне злочинне угрупування у складі Вінсента Пірсона, Сергія Осьмука, Володимира Рисіна та інших.

Зазначаємо, що згідно частини 2 ст. 22 Цивільного Кодексу України, ТОВ «Поліграфіст» ЛТД завдано збитків у особливо великих розмірах. Податок з вищезазначеної суми, яка могла бути реально отримана ТОВ „Поліграфіст” ЛТД, завдяки діям керівника ТОВ „Гейдельберг Друкарські Машини Україна” Вінсента Пірсона не надійде до бюджету нашої держави. Вважаємо дії Вінсента Пірсона такими, що загрожують економічній стабільності суверенної України.

Окремо звертаємо Вашу увагу на можливий факт вчинення корупційних дій працівниками Міністерства соціальної політики і праці, а саме: надання дозволу на працевлаштування іноземному громадянину Вінсенту Пірсону. Перша спроба отримати дозвіл зазнала невдачі через відсутність у вищезазначеної особи фахової освіти поліграфічної галузі. Тим не менш, через два місяці дозвіл на працевлаштування Вінсенту Пірсону було видано.

Трудовий колектив ТОВ «Поліграфіст» ЛТД вступив колективним членом до Антирейдерського союзу підприємців України.

З огляду на важливість ситуації, реальну загрозу звільнення українських працівників та залишення більше 800 осіб без засобів на існування через невиконання Законів України, порушення прав колективного члена Антирейдерського союзу,

просимо Вас:

- взяти під власний контроль ситуацію по захисту прав трудового колективу ТОВ „Поліграфіст” ЛТД;

- дати доручення перевірити факти викладені у заяві та за результатами перевірки порушити кримінальну справу, за ознаками злочину, передбаченого ст. 382 КК України «Невиконання судового рішення»;

- перевірити факт легітимності отримання дозволу на працевлаштування іноземним громадянином Вінсентом Пірсоном;

- про результати розгляду заяви просимо повідомити Антирейдерський союз підприємців України.

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: