antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Будинок актора просить Януковича захистити його від столичної влади

12/03/10
Мистецька спільнота та мешканці Києва мають намір звернутися до президента Віктора Януковича щодо збереження Будинку актора та недопущення виселення театралів.

Задля цього у Будинку актора та інших мистецьких закладів міста організують збір підписів під зверненням.

Про це йшлося на прес-конференції у четвер щодо рішення про виселення театралів з орендованого приміщення.

За словами голови комісії Київради з питань культури Олександра Бригинця, у столиці буде створено спеціальну робочу групу з вивчення проблеми знищення бібліотек, театрів, книгарень та інших мистецьких закладів, засідання якої відбудеться 16 березня  . 

Голова Нацспілки театральних діячів Лесь Танюк наголосив, що столична влада постійно здійснює рейдерську атаку щодо осередків культури. За його словами, це стосувалося Театру маріонеток, Центру Курбаса, магазину "Сяйво",  Правління Спілки театральних діячів, у якого було забрано приміщення по вул. Ярославів вал,14 тощо.

Як відомо, за словами керівництва Будинку актора, їх викидають на вулицю з приміщення, однак столична влада аргументує такі дії недбалим ставленням до будівлі, яка має високу історичну цінність.

За з інформацією, наданою прес-службою Будинку актора, у період з 2000 по 2009 його адміністрація витратила на поліпшення стану будівлі 500 тисяч гривень. Зокрема, здійснювались ремонтно-реставраційні роботи залу, холу, службових приміщень, виконувався поточний ремонт комунікацій, покрівлі та фасаду будинку тощо.

Також, за словами театралів, сумлінно сплачувалась орендна плата - за 2009 рік вона склала 523 тисячі гривень.

Будинок актора займає приміщення по вул. Ярославів  вал, 7 з 1981 року. За ці роки на його сцені виступали чимало вітчизняних та закордонних артистів та колективів, з 2005 року на базі Будинку актора був створений Експериментальний театр.

Раніше театральна громадськість столиці вже зверталася з відкритим листом до Януковича з проханням не допустити знищеня Будинку актора.


Джерело: Українська правда - Київ

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: