" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ринком ходить привид банку "Україна"

02/08/10
Відразу кілька комерційних фірм претендують на кредити, які багато років тому видавав збанкрутілий банк "Україна", але так і не отримав їх назад.

Про це пише газета "Дело" із посиланням на свої джерела.

Першими з вимогами повернути отримані позики зіткнулися Національна акціонерна компанія "Хліб України" та державне підприємство "Селідоввугілля".

За даними видання, на борг "Хліба України" у розмірі близько 14 млн. гривень перед збанкрутілим банком претендує компанія "Агентство Консалтинг-профі", а із "Селідовугля" 13,3 млн. гривень "вибиває" "Українська гірничо-промислова компанія".

Компанія "Агентство Консалтинг-профі", яка зараз виставила претензії до "Хлібу України", уклала договір про відступлення права вимоги боргу на 14 млн. гривень із ліквідатором банку "Україна" навесні 2008 року. Тепер фірма намагається підтвердити і узаконити цю угоду в суді.

За аналогічним шляхом, згідно із судовими документами, пішла "Українська гірничо-промислова компанія".

Цій фірмі дісталося право вимоги по кредиту в 13,3 млн. гривень, який був виданий держпідприємству "Селідоввугілля" банком "Україна".

Договір між "Української гірничо-промисловою компанією" і ліквідаторами банку був підписаний у грудні 2008 року - за кілька днів до закінчення ліквідації "України". Тепер "Українська гірничо-промислова компанія" також через суди домагається підтвердження цієї угоди.

Як відомо, банк "Україна" являв собою правонаступника Агропромбанку СРСР (українське відділення) і був одним з трьох найбільших фінансових установ України.

Його клієнтами були понад 1,7 млн. фізичних і понад 200 тис. юридичних осіб. Всі вони постраждали від банкрутства банку.


Джерело: Економічна правда

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: