antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


МХП і «Баришівська зернова компанія» продукують екологічне «рейдерство» на Київщині?

18/09/17
МХП і «Баришівська зернова компанія» продукують екологічне «рейдерство» на Київщині?
Переглядів  1433     

У Київській області розвивається екологічне «рейдерство» і йому сприяють дві агрокомпанії — «Миронівський хлібопродукт» та «Баришівська зернова компанія». Про це заявив фермер із Київщини Григорій Наконечний під час прес-конференції на тему: «Рейдерству — стоп!».

За словами фермера, такі випадки — «це трагедія №2 після Чорнобиля, а взагалі-то — це знищення українського народу». Наконечний нагадав, що сьогодні агрокомпанії в Україні все активніше застосовують хімічні препарати для обробки ґрунтів, але дотримання дозування ніхто в країні не контролює. Відтак, переконаний фермер,  екологічні норми порушуються і екологічна ситуація в таких місяцях погіршується.

Він навів приклад обробки полів довкола річки Трубіж. За словами Наконечного, на полях вирощують кукурудзу і соняшник, тому обробляють поля з технічними культурами гербіцидами. При цьому,  він стверджує, що за свідченнями  односельчан та його самого поля обприскують навіть тоді, коли в річці купаються діти.  «Я б хотів звернутися до преси — допоможіть і дайте інформацію про  це...», — резюмував він, додавши, що на випадки порушення не реагує місцева влада.

Наконечний назвав компанії, які найбільше завдають екологічної шкоди у Київському регіоні — Баришівському районі, де він  мешкає. «Миронівський хлібопродукт і Баришівська зернова компанія», — пояснив він. Окрім того, не дотримується екологічних норм, на його думку, й місцевий фермер, який вирощує сою на 100 га.

Його доповнив президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич. «До асоціації надійшли десятки екологічних звернень. Але асоціація не може зразу вирішувати всі проблеми держави замість усіх структур. Це сигнал SOS, щоб ви його донесли. Тернопільщина, Харківщина і Київщина криком кричать, що  в результатів хімічних обробок полів надземною технікою (різних типів) та дуже потужною наземною наноситься величезна шкода екології», — пояснив він.

Нагадаємо, що директор Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» Святослав Балюк раніше повідомив, що в країні досі немає єдиної системи моніторингу земель, що мала б здійснювати  Державна служба охорони ґрунтів,  котрі слід створити за рахунок об’єднання наявних служб. Так, за словами науковця, відбулося у США ще 80 років тому і нині така служба відповідає за стан ґрунтових ресурсів. Наразі в Україні 15 млн га деградовані.

Посилання на джерело:  https://agropolit.com/

Повернутися до розділу


Інші публікації: