antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?

03/12/17
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Переглядів  5139     
Вже чотири дні у селі Кожанка, що у Фастівському районі Київської області переполох. Селяни кажуть, що їх захопили люди з автоматами й не дають працювати.

Ці слова недалекі від істини. Два десятки поліціянтів, спираючись на рішення слідчого судді про обшук, фактично захопили Фастівський завод органічних розчинників і вже четвертий день шукають там спирт, хоч мають право зайти з таким обшуком до приміщень тільки раз. Дозвіл на обшук мають лише троє слідчих, однак на території несанкціоновано переміщаються близько 20 осіб, у тому числі озброєних.

Коли директорові підприємства, яке виробляє присадки до пального, вручили ухвалу про проведення обшуку, він був здивований: справа, яка дала поштовх до таких дій поліції, стосувалася обміну фальшивих доларів в філії одного з банків у Василькові на Київщині ще в березні 2016 року, коли підприємства ще навіть не існувало. Чоловік хотів поміняти долари, але касир відмовила, бо побачила, що вони підроблені. Слідство аж майже через два роки встановило, що цей чоловік знайомий з людиною, що чула характерний запах спирту на фастівському заводі, що в Кожанці. Це й дало підстави для проведення обшуку. В ухвалі чорним по білому написано: «встановлено, що на території заводу «ФАЗОР» (Фастівський завод органічних рідин) відчувається характерний запах спирту…».

Напевно нюх у слідчих на спирт добре натренований, бо з Фастова чи Києва почути його запах аж у Кожанці може не кожен любитель, навіть професіонал.

За словами директора заводу Романа Петровича Будника, на підприємстві працює 96 чоловік. Завод дає можливість нормально жити сім’ям у фактично депресивному селі, не шукати місця роботи у Фастові чи Києві. Вже чотири дні люди не працюють, втрачаючи зарплатню.

Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Адвокат адвокатського об’єднання «Адвокатська компанія «Файнгольд і Волинець» Катерина Баца каже, що під час обшуку було грубо порушено норми чинного кримінально процесуального закону, тож дії слідчих будуть оскаржені до вищестоящих інстанцій.

Посилання на джерело:  http://7days-ua.com

Повернутися до розділу


Похожие публикации: