antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.300 мільйонів хотіли вкрасти на ремонті луганських доріг

22/07/15
300 мільйонів хотіли вкрасти на ремонті луганських доріг 22.07.2015 13:09 На 294 млн. грн. знизив ціну ремонту доріг Луганський укравтодор після звернення «Центру протидії корупції» до Генеральної прокуратури України. Тепер з державного бюджету на ремонт буде виділено 93 млн. гривень, замість обіцяних 387 млн., адже більшість доріг, які начебто збиралися ремонтувати луганські облавтодорівці, знаходяться на окупованій території. Це з'ясували журналісти з Наших грошей після аналізу тендерної документації. Так, виявилося, що майже 75% доріг, які збиралися ремонтувати за бюджетні гроші, знаходяться на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Центр протидії корупції оскаржив закупівлю до Генеральної прокуратури, після чого Луганський облавтодор знизив ціну ремонту доріг на 75%. «Це банальний дерибан наших грошей, - стверджує Віталій Шабунін, голова правління «Центру протидії корупції». – Якби журналісти не помітили проблем з тендером, то нас обікрали б майже на 300 мільйонів. Зменшення ціни договору на 75% дає розуміння того, скільки крадуть сьогодні на дорогах. Саме тому Голова Служби автомобільних доріг в Луганській області, який підписував документи про ремонт на непідконтрольній Україні території, має сісти за грати. Якщо цього не станеться, це стане сигналом до того, що прокуратура в долі з цим хабарником». Нагадаємо, що Служба автомобільних доріг у Луганській області 16 лютого 2015 року уклала угоди з ТОВ “Дорбудтехнологія” на утримання доріг Луганської області на суму 387,30 млн гривень. Цікаво, що, згідно з договором, протяжність доріг після окупації збільшилася, а відповідно і сума на їх утримання. Головою Служби автомобільних доріг в Луганській області є Анатолій Владико, який паралельно є і бізнес-партнером співзасновників переможця тендеру ТОВ “Дорбудтехнологія” – Лусіне Цоголакян та Тіграна Кочаряна. Також він є директором іншої їхньої ж фірми – ТОВ “Дорбудвиробництво”. Кримінальне провадження за ч. 2 статті 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) триває. // "Центр протидії корупції"
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197055

Повернутися до розділу


Похожие публикации: