antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.



9 тисяч ромів втекли від "ДНР" "ЛНР", - правозахисниця

06/07/15
9 тисяч ромів втекли від "ДНР" "ЛНР", - правозахисниця 06.07.2015 01:22 Ромські родини, які перебувають у зоні бойових дій, чи переселяються звідти — часто потерпають не лише від відсутності документів, бідності, але й від упереджень, навіть нападів. Так, ромське поселення у Слов’янську постраждало від нападів проросійських бойовиків у 2014 році. // Як каже директорка ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду "Відродження" Ольга Жмурко, в Україні близько дев’яти тисяч ромських переселенців з Донбасу. На її погляд, слід інвестувати в соціальний капітал – в людей, в освіту. Адже самою лише гуманітарною допомогою громаді не допомогти. Тому Фонд підтримує освітні заходи для ромської молоді, інші ініціативи. Зараз проходить відбір майбутніх правників, медиків, педагогів ромської національності. Завдяки Ромському освітньому фонду є можливість підтримати навчання у вишах для ромської молоді, яка хоче розвивати себе, громаду й країну. «Ромська спільнота сьогодні є вразливою. Те становище, в якому вона опиняється сьогодні, ми називаємо множинною дискримінацією» - розповідає гостя студії та додає, що «роми части потерпають від упередженого ставлення правоохоронних органів. Ромів частіше зупиняють на вулиці з метою необґрунтованої перевірки документів». Також Ольга Жмурко відзначає, що у ромської спільноти існують проблеми з отримання документів. «Це залежить від регіону. В більшості роми – це люди з низьким соціальним статусом, які не мають стабільних джерел доходів, тому часто вони дійсно мають проблеми з доступом до отримання паспорта» - зазначила вона. Гостя студії також говорить про важливість впровадження освітніх заходів для ромів. «Матеріальна допомога не є стабільно ефективною. І у молодих представників ромської національності ми вбачаємо провідників змін. Тому Фонд «Відродження» підтримує освітні ініціативи для ромської молоді» - розповіла Ольга Жмурко. // Hromadske radio
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196135

Повернутися до розділу


Похожие публикации: