antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Активіст спілки учасників АТО за гроші «рятував» від мобілізації (відео)

15/08/15
Активіст спілки учасників АТО за гроші «рятував» від мобілізації (відео) 15.08.2015 14:11 У Рівному Служба безпеки України затримала одного із засновників обласної ветеранської спілки учасників АТО. Громадський діяч за хабар обіцяв місцевому мешканцю домогтися у військовому комісаріаті відстрочки для нього від призову до армії. Свою «послугу» він оцінив в одинадцять з половиною тисяч гривень. Співробітники управління СБУ в Рівненській області затримали «рішалу» одразу після отримання хабара. Розпочато кримінальне провадження. Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.  Прес-центр СБУ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198394

Повернутися до розділу


Похожие публикации: