antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Бандформування Донбасу 67 разів порушили режим припинення вогню

21/08/15
Бандформування Донбасу 67 разів порушили режим припинення вогню 21.08.2015 10:09 Упродовж вчорашнього вечора та наприкінці доби, ситуація в зоні АТО залишалася стабільною. Незаконні збройні формування дещо знизили вогневу активність і в основному, проявляли себе поблизу Донецька, повідомляє Прес-центр АТО. Так близько 20 години, бойовики з мінометів калібрів 82 і 120 міліметрів обстріляли наші позиції в Пісках. З 21 і до 22 години найманці вели вогонь зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів і стрілецької зброї по опорному пункту сил АТО в Красногорівці. А близько 22 години, по українських військових у населених пунктах Троїцьке, Новобахмутівка, Авдіївка працювала 122-міліметрова артилерія ворога. Поблизу Маріуполя, о 21.35 та майже опівночі, по наших позиціях у Старогнатівці била артилерія калібру 152 міліметри. А о пів на 11 ночі окупанти зі 120-міліметрових мінометів, та 152-міліметрової артилерії обстрілювали Богданівку. На Артемівському напрямку, о 21.35 зі сторони Калиново, 152-міліметрова артилерія бойовиків била по наших підрозділах у населених пунктах Розівка та Дружба. На Луганському напрямку, з 11 години дня і до опівночі обстрілів не було. Загалом, за минулу добу – 20 серпня, бандформування 67 разів порушили режим припинення вогню. З них 51 обстріл, зафіксовано саме поблизу Донецька. Після опівночі і до 6 ранку 21 серпня, російсько-терористичні війська дещо збільшили збройні провокації. Близько опівночі двічі з артилерії калібру 152 міліметри найманці вели вогонь по наших позиціях у селищі Прохорівка. А майже о 4 ранку, артилерія цього ж калібру била по Старогнатівці, Лебединському та Богданівці.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198714

Повернутися до розділу


Похожие публикации: