antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Більше половини донецьких міліціонерів втекли в «ДНР» – Аброськін

04/08/15
Більше половини донецьких міліціонерів втекли в «ДНР» – Аброськін 04.08.2015 11:38 Начальник ГУ МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін повідомив, що з 18 тисяч донецьких міліціонерів залишилося працювати лише 6,5 тисяч. Про це він розповів у своєму інтерв'ю, передає «Слово і Діло». Як заявив Аброськін, для боротьби зі зрадниками у них створено так звану «енциклопедію», де зібрано весь список колишніх міліціонерів, які порушили присягу Україні. У цій «енциклопедії» показана повністю структура «влади» і «силових органів ДНР», до якої належать колишні керівники різних силових відомств Донецької області. За словами начальника обласної Донецької міліції, близько 500 осіб міліціонерів-зрадників вже заарештовано, а більше тисячі, які воюють на боці «ДНР» – оголошено в розшук. Також Аброськін розповів, що в деяких випадках затриманих зрадників обмінювали на українських солдатів, міліціонерів та громадян, а інші чекають суду. Він упевнений, що «всі, хто порушив присягу і перейшов на бік так званої «ДНР», понесуть покарання».
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197765

Повернутися до розділу


Похожие публикации: