antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Будьте уважні, купуючи автомобіль через Інтернет! (відео)

04/08/15
Будьте уважні, купуючи автомобіль через Інтернет! (відео) 04.08.2015 10:22 Працівники спецзагону ДПС в Коблево, що на Миколаївщині, виявили водія, який керував автівкою на підставі документів з ознаками підробки. Купуючи автомобіль за допомогою різноманітних інтернет-сайтів, автовласники марно надто довіряють попереднім власникам. Доволі часто така довірливість обертається для них проблемами: при першій же зустрічі з працівниками ДАІ в придбаній машині виявляються досить серйозні вади – свідоцтво про реєстрацію або номери вузлів та агрегатів мають ознаки підробки. Подібний факт правоохоронцями було виявлено під час несення служби на автодорозі «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ». В с. Коблево було зупинено автомобіль «Ауді А4» під керуванням мешканця м. Запоріжжя. Під час перевірки документів водія в працівників спецзагону бланк свідоцтва про реєстрацію викликав сумнів у справжності, адже мав явні ознаки підробки. Як пояснив сам власник, він, побачивши оголошення на одному з Інтернет-сайтів про продаж, придбав автівку за доволі незначну суму коштів. Відремонтувавши транспортний засіб ?! ?ін й гадки не мав, що окрім технічних несправностей ще й сумнівні документи.  Для подальшого розгляду справи на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Березанського райвідділу міліції. Державтоінспекція вкотре нагадує, будьте уважними та обережними при купівлі транспортних засобів. А щоб не потрапити в схожу ситуацію, перш ніж віддати власнику авто кошти рекомендуємо звернутися до центрів з надання послуг пов’язаних з використанням транспортних засобів, де кожен матиме можливість за допомогою наявних баз ДАІ впевнитись в справжності ідентифікаційних номерів вузлів, агрегатів та реєстраційних документів свого майбутнього автомобіля, а також перевірити, чи не розшукує Ваш майбутній автомобіль справжній власник.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформаціє прес-служби ДАІ Миколаївської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197756

Повернутися до розділу


Похожие публикации: