antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Будьте уважні, купуючи автомобіль через Інтернет! (відео)

04/08/15
Будьте уважні, купуючи автомобіль через Інтернет! (відео) 04.08.2015 10:22 Працівники спецзагону ДПС в Коблево, що на Миколаївщині, виявили водія, який керував автівкою на підставі документів з ознаками підробки. Купуючи автомобіль за допомогою різноманітних інтернет-сайтів, автовласники марно надто довіряють попереднім власникам. Доволі часто така довірливість обертається для них проблемами: при першій же зустрічі з працівниками ДАІ в придбаній машині виявляються досить серйозні вади – свідоцтво про реєстрацію або номери вузлів та агрегатів мають ознаки підробки. Подібний факт правоохоронцями було виявлено під час несення служби на автодорозі «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ». В с. Коблево було зупинено автомобіль «Ауді А4» під керуванням мешканця м. Запоріжжя. Під час перевірки документів водія в працівників спецзагону бланк свідоцтва про реєстрацію викликав сумнів у справжності, адже мав явні ознаки підробки. Як пояснив сам власник, він, побачивши оголошення на одному з Інтернет-сайтів про продаж, придбав автівку за доволі незначну суму коштів. Відремонтувавши транспортний засіб ?! ?ін й гадки не мав, що окрім технічних несправностей ще й сумнівні документи.  Для подальшого розгляду справи на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Березанського райвідділу міліції. Державтоінспекція вкотре нагадує, будьте уважними та обережними при купівлі транспортних засобів. А щоб не потрапити в схожу ситуацію, перш ніж віддати власнику авто кошти рекомендуємо звернутися до центрів з надання послуг пов’язаних з використанням транспортних засобів, де кожен матиме можливість за допомогою наявних баз ДАІ впевнитись в справжності ідентифікаційних номерів вузлів, агрегатів та реєстраційних документів свого майбутнього автомобіля, а також перевірити, чи не розшукує Ваш майбутній автомобіль справжній власник.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформаціє прес-служби ДАІ Миколаївської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197756

Повернутися до розділу


Похожие публикации: