antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.До уваги мешканців та гостей столиці! Обмеження руху в центрі міста!

03/07/15
До уваги мешканців та гостей столиці! Обмеження руху в центрі міста! 03.07.2015 14:27 Сьогодні, 3 липня, в центральній частині Києва з 18:00 до 21:00 відбудеться низка заходів за масовою участю громадян. Рух транспортних засобів у вказані години буде тимчасово обмежений у напрямку Подолу, по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальної» та по Парковій алеї. // Просимо водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, а також не паркувати автомобілі на вулиці Грушевського, Європейській площі й прилеглій до них території.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією ВЗГ ГУМВС України в місті Києві)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196073

Повернутися до розділу


Похожие публикации: