antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.До уваги водіїв! На ділянці автодороги «Київ-Чоп» організовано реверсний рух

08/07/15
До уваги водіїв! На ділянці автодороги «Київ-Чоп» організовано реверсний рух 08.07.2015 09:26 До уваги водіїв! На ділянці автодороги «Київ-Чоп» між селами Малі Підліски та Гамаліївка на Львівщині організовано реверсний рух // До уваги водіїв! У зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде тимчасово обмежено рух транспорту на ділянці автодороги М-06 «Київ-Чоп» (527+407-529+407 кілометри) – між селами Малі Підліски та Гамаліївка, що на Львівщині. Обмеження діятимуть з 7 липня по 4 вересня цього року. Рух транспорту на вказаній ділянці дороги буде організовано у так званому реверсному режимі почергово зі світлофорним регулюванням. Просимо водіїв зважати на діючі обмеження та виконувати вимоги дорожніх знаків, насамперед, тимчасових.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Львівської області) 
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196258

Повернутися до розділу


Похожие публикации: