antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Екс-керівника ДАІ Миколаєва судять за приховування ДТП півторарічної давнини

16/07/15
Екс-керівника ДАІ Миколаєва судять за приховування ДТП півторарічної давнини 16.07.2015 09:56 Суд обрав начальнику відділу ДАІ Миколаєва запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. // Раніше йому було повідомлено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). В обласній прокуратурі "5 каналу" повідомили, що рішення пов'язане з історією півторарічної давнини. Мешканка Нової Одеси повідомила прокуратуру про те, що у січні 2013 року у результаті ДТП її 24-річний син став інвалідом першої групи та був прикутий до ліжка. На момент аварії головний миколаївський даішник був ще начальником Новоодеського райвідділку УМВС України. Він перебував на місці інциденту та приховав факт скоєння ДТП, в результаті чого винна особа до кримінальної відповідальності притягнута не була. 2 липня 2014 року після скандалу з хабарами міністр внутрішніх справ розігнав ДАІ Миколаєва, а усі співробітники пішли на переатестацію, після чого і спливла давня справа.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196706

Повернутися до розділу


Похожие публикации: