antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Експортери металобрухту завдали державі збитків на 400 мільйонів гривень (відео)

06/08/15
Експортери металобрухту завдали державі збитків на 400 мільйонів гривень (відео) 06.08.2015 16:58 Служба безпеки України спільно з Державною фіскальною службою припинила незаконну діяльність експортерів металобрухту та великого «конвертаційного центру». Посадовцями низки комерційних структур організовано схему відмивання доходів, ухилення від сплати податків, виведення валютних цінностей за кордон через фіктивні підприємства. Внаслідок чого лише за останній рік держбюджету завдано збитків на понад 400 мільйонів гривень. Одночасно у Миколаєві, Одесі і Києві відбулося одинадцять обшуків в офісах та автомобілях комерсантів. Вилучено 2,4 мільйона гривень, печатки, штампи фіктивних та офшорних підприємств, фінансово-господарську документацію та електронні носії інформації, які підтверджують незаконність фінансово-господарських відносин експортерів брухту чорних металів. Також заблоковані рахунки фіктивних підприємств. Крім того, в Миколаївському морському торговельному порту зупинено митне оформлення 13 тисяч тонн металобрухту незаконного походження, в тому числі з району проведення антитерористичної операції, на суму 60 мільйонів гривень. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 3 ст. 209 (відмивання доходів) Кримінального кодексу України. Перевіряється також причетність посадових осіб підприємств-експортерів до фінансування тероризму.  Прес-центр СБУ  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197930

Повернутися до розділу


Похожие публикации: