antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Генеральна прокуратура України: Янукович вступив у змову з Андрієм і Сергієм Клюєвими

30/06/15
Генеральна прокуратура України: Янукович вступив у змову з Андрієм і Сергієм Клюєвими 30.06.2015 09:51 Генеральна прокуратура України просить дати згоду на притягнення народного депутата Сергія Клюєва до кримінальної відповідальності, зокрема на затримання та арешт. // Як повідомляє кореспондент Громадського із засідання Регламентного комітету, деталі змови з Клюєвими та детальний опис того, як Віктор Янукович заволодів Межигір’ям викладені у поданні відомства.   «Янукович вступив у змову з Андрієм і Сергієм Клюєвими. Розробили план дій для легалізації майна, здобутого Януковичем злочинним шляхом. Для цього С.Клюєв за146,6 млн.грн. купив у Литовченка 100% статутного капіталу ТОВ «Танталіт», яке було власником Межигір’я. Далі Клюєв надав Януковичу право безоплатного користування майном в Межигір'ї і здійснював за Януковича оплату комунальних платежів на мільйони гривень», – обґрунтовують подання в ГПУ. У зв’язку з наведеними у поданні фактами, прокуратура просить дозволу на затримання арешт Сергія Клюєва. За засіданні комітету присутні т.в.о. Генпрокурора Вололимир Гузир, адвокати Клюєва Юрій Сухов і Марина Сініцина.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195828

Повернутися до розділу


Похожие публикации: