antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Керівника відділу контррозвідки УСБУ в Запорізькій області затримано під час одержання 460 тис. грн.

13/08/15
Керівника відділу контррозвідки УСБУ в Запорізькій області затримано під час одержання 460 тис. грн. 13.08.2015 16:58   Слідчими Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України спільно з управлінням внутрішньої безпеки Служби безпеки України викрито керівника відділу контррозвідки Управління СБ України в Запорізькій області, який вимагав та, через посередника, отримав неправомірну вигоду у розмірі 460 тис грн від керівника приватної компанії за нерозголошення конфіденційної та таємної інформації про діяльність підприємства. Як повідомили у Генпрокуратурі України, правоохоронця і посередника затримано та їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі). Наразі вирішується питання щодо обрання вказаним особам запобіжного заходу – тримання під вартою. Довідково: санкція ч. 4 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198304

Повернутися до розділу


Похожие публикации: