antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.«Кернел» у зв’язку з обшуком звернувся до керівництва країни

31/05/16
«Кернел» у зв’язку з обшуком звернувся до керівництва країни
Переглядів  724     
Рада директорів «Кернел» звернулася до вищого керівництва країни. Відповідний відкритий лист Ради директорів оприлюднила прес-служба компанії.

«У цей непростий для України час звертаємося до Вас і вважаємо за необхідне донести таку інформацію. 12 травня 2016 року в центральному офісі компанії Кернел було проведено обшук співробітниками СБУ. 350 працівників нашої компанії були заблоковані у приміщенні з 13.00 до 19.00. Не оцінюючи сам формат обшуку, хочемо зазначити, що всі 15 вилучених документів компанія готова була віддати добровільно за 10 хвилин. Про це неодноразово було проінформовано співробітників, які проводили обшук. Прозорість і відкритість – наші цінності не тільки для інвесторів, але і для всіх державних органів України без винятку. Вважаємо, що представники СБУ могли витратити ці 6 годин ефективніше на тлі, коли країна загрузла в корупції і перебуває у стані підвищеної терористичної загрози», – йдеться в повідомленні.

«Хочемо зазначити, що економічне майбутнє України, насамперед, створюють не правоохоронні органи. Його створюють відповідальні компанії, які інвестують у розвиток національної економіки, будують сучасні заводи і приносять найпередовіші технології. Кернел – найбільший виробник і експортер сільгосппродукції на світових ринках і роботодавець для понад 14 000 українців. До бюджету країни 2015 року компанія заплатила понад мільярд грн. За останні п’ять років інвестувала в аграрну індустрію понад 18 мільярдів гривень», – йдеться в листі.

Автори звернення підкреслюють, що акції компанії вже 9 років торгуються на Варшавській фондовій біржі, IPO визнано найкращим у Східній Європі.

«Наші акціонери – пенсійні фонди Європи і США, наші партнери – найбільші світові банки. Упродовж багатьох років ми очолюємо східноєвропейські та національні рейтинги з прозорості бізнесу, якості корпоративного управління», – йдеться у зверненні.

У Раді директорів компанії впевнені у своїй правовій позиції й обіцяють довести її в суді. На думку керівництва, кримінальну справу, у межах якої проводили обшук, порушено за спотвореними фактами, і вона не має перспектив.
«Ми неодноразово доводили свою рацію після численних змін влади й нескінченних ротацій у правоохоронних органах. Ця ситуація не стане винятком. Ми не вимагаємо перевірки законності дій СБУ щодо Кернел, покарання винних або публічних оцінок», – підкреслюється в листі.

У компанії звертають увагу на низку моментів: «Подібні дії СБУ перекреслюють зусилля всього вищого керівництва країни щодо залучення іноземного капіталу в Україну. Для більшості міжнародних фінансових інституцій компанія Кернел є маркером інвестиційної привабливості українського агросектору та репутаційної надійності України. Ситуація, що склалася, несе однозначно негативний і загрозливий сигнал для міжнародних інвесторів – наявних і потенційних. Без зміни стилю і філософії роботи правоохоронних органів із бізнесом будь-які заяви про поліпшення інвестиційного клімату будуть порожніми деклараціями».

Зі свого боку в компанії обіцяють зробити все, щоб ця ситуація не мала негативних наслідків для акціонерів компанії й рядових співробітників.

«Ми готові максимально сприяти будь-яким Вашим зусиллям щодо встановлення прозорих, відповідальних і взаємовигідних відносин між бізнесом і владою. Як публічна компанія ми завжди готові підтримати Вас у цьому питанні і працювати на зміцнення міжнародної економічної репутації України», – резюмували автори звернення.
Посилання на джерело:  http://forbes.net.ua/ua/news/1416194-kernel-u-zv-yazku-z-obshukom-zvernuvsya-do-kerivnictva-krayini

Повернутися до розділу


Похожие публикации: