antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.«МАФія» перекрила рух на Хрещатику. І далеко не «Жигулями» (ФОТО)

13/07/15
«МАФія» перекрила рух на Хрещатику. І далеко не «Жигулями» (ФОТО) 13.07.2015 12:03 Вранці 13 липня власники МАФів, що протестують проти демонтажу незаконно встановлених кіосків, частково перекрили рух на Хрещатику. // Про це у facebook повідомив директор Департаменту благоустрою Дмитро Білоцерковець. "От на таких машинах МАФовики зараз частково знов перекрили рух на Хрещатику. "Бідний" "малий бізнес"... ще одне підтвердження того, що за МАФами у Києві стоять крупні мережовики", - написав чиновник.    (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Вот на таких машинах МАФовики сейчас частично опять перекрыли движение на Крещатике."Бедный" "малый бизнес"... еще одно подтверждение того, что за мафами в Киеве стоят крупные сетевики. Posted by Dmitriy Belotserkovets on Monday, July 13, 2015 Як відомо, столичні власники МАФів протестують проти демонтажу їхніх кіосків: вони перекривають вулиці, погрожують комунальникам і обіцяють знищувати комунальну техніку, яка проводить демонтажі. Так, вночі 25 червня невідомі спалили евакуатор на Троєщині. Мер Києва Віталій Кличко закликав міліцію притягти до відповідальності людей, які "кришують" незаконну діяльність МАФів, перешкоджають демонтажу та знищують комунальне майно. Також мер звернувся до керівництва міліції з проханням звільнити правоохоронців, які бездіяли при демонтажу МАФів. Кличко сподівається, що нова поліція допоможе йому навести лад з незаконними МАФами. // Українська правда. Київ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196504

Повернутися до розділу


Похожие публикации: