antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Чернігівщині затримали на хабарі старшого уповноваженого карного розшуку (відео)

09/09/15
На Чернігівщині затримали на хабарі старшого уповноваженого карного розшуку (відео) 09.09.2015 13:30 У Чернігівській області Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі старшого уповноваженого карного розшуку міліції. Зловмисник вимагав від мешканки обласного центру одну тисячу доларів за закриття кримінального провадження, відкритого за начебто вчинене шахрайство. За матеріалами Управління СБ України в Чернігівській області прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування. Нагадаємо, що 8 вересня Служба безпеки України затримала заступника начальника сектора карного розшуку одного з міліцейських райвідділів Харківщини, який вимагав 500 доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності через підозру у незаконному обігу наркотиків. Також 8 вересня СБУ затримала на хабарі дільничного інспектора одного із відділень Комінтернівського райвідділу міліції на Одещині. Майор міліції вимагав п’ятсот доларів за непритягнення до кримінальної відповідальності осіб, які перебувають у розшуку за ухиляння від мобілізації.  Прес-центр СБУ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199724

Повернутися до розділу


Похожие публикации: