antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Донеччині працівники ДАІ затримали мародера

13/08/15
На Донеччині працівники ДАІ затримали мародера 13.08.2015 09:12 Під час несення служби на стаціонарному посту в селищі Мангуш, працівники Державтоінспекції зупинили автомобіль «FIAT Ducato», водій якого перевозив речі з покинутих будинків села Широкіне. Днями, під час нагляду за дорожнім рухом, працівники ДПС зупинили водія автомобіля «FIAT Ducato». При перевірці вантажного відсіку виявили сантехніку, пластикові стільці, мопед, велосипед, садові приладдя, люстри, газову колонку, посуд, побутову техніку. Будь-яких документів, що підтверджують право власності на вантаж, у водія не було. У ході більш детального огляду з’ясувалося, що всі ці речі водій вивозить із домівок села Широкіне, мешканці якого покинули свої будинки у зв’язку з постійними обстрілами. На місце події була викликана слідчо-оперативна група Першотравневого райвідділу міліції. Даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Правопорушнику загрожує до 6 років позбавлення волі.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Донецької області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198261

Повернутися до розділу


Похожие публикации: