antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Харківщині вилучено зброю терористичного угруповання «Харківські партизани» (фото)

04/08/15
На Харківщині вилучено зброю терористичного угруповання «Харківські партизани» (фото) 04.08.2015 13:45 На Харківщині Служба безпеки України вилучила зброю членів терористичної організації «Харківські партизани». Троє учасників групи, що координувалася спецслужбами Росії, були затримані співробітниками СБУ наприкінці травня. Зловмисники причетні до дев’яти терактів, серед яких підрив залізничної колії біля станції «Новожаново», спроба підриву ємностей зі скрапленим газом поблизу с. Безлюдівка, обстріли з реактивних вогнеметів будівлі об’єднаного райвійськкомату Орджонікідзевського і Фрунзенського районів Харкова, а також офісу волонтерської організації по вул. Лебединській. Ватажок знешкодженої тероргрупи, який переховується на території РФ, продовжував готувати диверсії в Харківському регіоні. Для цього він контрабандою ввіз в Україну з Росії зброю для терористів та зберігав її у себе на дачі поблизу державного кордону. Під час обшуків, у рамках кримінального провадження за ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, виявлено гранатомет «РШГ-2», автомат Калашникова з підствольним гранатометом, гранати ВОГ-25, сигнальні ракети та значну кількість набоїв. Слідство триває. // Прес-центр СБУ  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197781

Повернутися до розділу


Похожие публикации: