antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Харківщині заблоковано нелегальний продаж в аптеках «наркотичних» ліків

30/07/15
На Харківщині заблоковано нелегальний продаж в аптеках «наркотичних» ліків 30.07.2015 10:54 Співробітники Служби безпеки Україну блокували на Харківщині реалізацію лікарських засобів з вмістом наркотичних речовин. Як повідомляє прес-центр СБУ, група осіб організувала продаж ліків через легальну аптечну мережу. Препарат, який видається лише за рецептом, зловмисники реалізовували без будь-якого документарного оформлення. Цей лікарський засіб містить кодеїн, який відноситься до групи опіатів, тому користується "популярністю" у наркозалежних осіб. Покупці здійснювали оплату на банківські картки реалізаторів, які потім переводили кошти у готівку. Під час обшуків співробітники спецслужби вилучили 20 тисяч пігулок препарату та банківські картки, які використовувалися для здійснення платежів. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії.    
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197510

Повернутися до розділу


Похожие публикации: