antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Харківщині знешкоджено банду, яка грабувала і крала для допомоги терористам (відео)

17/08/15
На Харківщині знешкоджено банду, яка грабувала і крала для допомоги терористам (відео) 17.08.2015 14:45 У Харкові Служба безпеки України спільно з міліцією знешкодила організоване злочинне угруповання, що за останні три місяці скоїло більше 20 пограбувань, крадіжок та розбійних нападів. Окрім банального збагачення зловмисники мали на меті дестабілізувати громадський спокій напередодні місцевих виборів. До складу угруповання входило п’ятеро луганчан у віці від 32-х до 48-ми років, четверо з яких були раніше засуджені. Серед злочинців був також кваліфікований «ведмежатник», який добре знався на методах відмикання замків. Кошти, отримані від реалізації краденого, витрачалися на фінансування тероризму на Луганщині. Співробітники Управління СБ України в Харківській області та міліції затримали чотирьох зловмисників під час крадіжки. Того ж дня на території Луганської області затримано спільницю бандитів, яка забезпечувала збут та передачу награбованого майна на територію, підконтрольну терористам з «ЛНР». Під час обшуків за місцями тимчасового мешкання «гастролерів» вилучено гранати та обріз мисливської рушниці з набоями, національну та іноземну валюту, ювелірні прикраси, годинники, комп’ютерну та побутову техніку, різноманітні спеціальні інструменти для відмикання замків, обладнання для виготовлення відмичок та дублікатів ключів, балаклави, засоби радіозв’язку, фото об’єктів нерухомості для майбутніх грабунків, наркотики, сепаратистську символіку. Членам угруповання повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), 185 (крадіжка), 187 (розбій), 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Служба безпеки України перевіряє можливу причетність членів угруповання до безпосередньої участі у діяльності терористичної організації «ЛНР».  Прес-центр СБ України
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198463

Повернутися до розділу


Похожие публикации: