antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Київщині депутати сільради та їх пособник «взяли» 2,5 млн. грн. за виділення землі

01/07/15
На Київщині депутати сільради та їх пособник «взяли» 2,5 млн. грн. за виділення землі 01.07.2015 01:58 Прокуратурою Київської області до Броварського міськрайонного суду скеровано обвинувальний акт стосовно двох депутатів Красилівської сільської ради Броварського району Київської області та їх пособника в одержанні хабара. //   Слідством встановлено, що зловмисники у березні цього року вимагали та отримали від громадянина 2,5 млн грн за вирішення питання про виділення земельних ділянок у приватну власність загальною площею 14 га.  Дії останніх кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України, тобто як одержання службовою особою неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднане з її вимаганням. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років, повідомляє прес-служба прокуратури.  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195897

Повернутися до розділу


Похожие публикации: