antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Київщині працівники ДАІ оперативно затримали викрадача автомобіля

01/07/15
На Київщині працівники ДАІ оперативно затримали викрадача автомобіля 01.07.2015 10:30 У неділю, 28-го червня, працівники Державтоінспекції спільно з працівниками Бородянського районного відділу міліції, поблизу селища Бабинці, затримали 28-річного юнака, який цього ж дня незаконно заволодів автомобілем «ВАЗ-2108» в селищі Немішаєво. // Наразі за вищевказаним фактом розпочате кримінальне провадження за ч.1 статті 289 Кримінального Кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція зазначеної статті передбачає штраф від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років. Державтоінспекція Київщини звертається до всіх не байдужих людей: якщо ви стали свідками незаконних заволодінь транспортними засобами, або володієте будь - якою інформацією за даними фактами, або знаєте місцезнаходження викрадених транспортних засобів чи людей що скоїли дані злочини, повідомте за телефоном чергової частини УДАІ Київської області (044) 249-84-02, (067)-509-88-29, (067)-509-88-39 або найближчий відділ міліції за телефоном 102.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Київської області)  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195913

Повернутися до розділу


Похожие публикации: