antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.



На Київщині внаслідок ДТП 1 людина загинула та п’ять травмовано (ФОТО)

13/07/15
На Київщині внаслідок ДТП 1 людина загинула та п’ять травмовано (ФОТО) 13.07.2015 16:50 12 липня 2015 року о 20:15 на 37 кілометрі автодороги Київ-Чоп, поблизу села Березівка, Макарівського району, 34-х річний водій, керуючи автомобілем ,,OPEL VIVARO”, здійснюючи маневр розвороту, не надав перевагу в русі автомобілю ,,ВАЗ 21114”, під керуванням 60-ти річного водія, який рухався по головній дорозі в напрямку м. Києва, внаслідок чого трапилося зіткнення транспортних засобів. // В результаті цієї ДТП пасажирка автомобіля ,,OPEL VIVARO”, від отриманих тілесних ушкоджень загинула на місці пригоди, а троє пасажирів даного авто, серед яких 2-х річна дитина та водій і пасажир автомобіля ,,ВАЗ 21114”отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Травмованих було доставлено до Макарівської центральної районної лікарні та до лікарні Шевченківського району м. Києва, а дитину доставлено до Київської дитячої лікарні ,,ОХМАДИТ”. Державтоінспекція Київщини вкотре закликає всіх водіїв до неухильного дотримання Правил дорожнього руху. Ні в якому разі не перевищуйте швидкісний режим, не виконуйте невиправданих маневрів, завжди оцінюйте дорожню обстановку та не піддавайте випробуванням власну долю і долю людей, які можуть стати жертвами вашої легковажності. Також ДАІ Київщини нагадує всім водіям, що не потрібно нехтувати безпекою маленьких пасажирів перевозячи їх без спеціальних крісел, саджаючи на штатні сидіння, або на руки дорослим. Для безпечної їзди ваших дітей необхідно використовувати автокрісло!   Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196532

Повернутися до розділу


Похожие публикации: