antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Луганщині працівники ДАІ виявили викрадений автомобіль «Bentley Flying Spur»

15/08/15
На Луганщині працівники ДАІ виявили викрадений автомобіль «Bentley Flying Spur» 15.08.2015 11:43 До правоохоронних органів міста Києва звернувся мешканець Луганської області із заявою про те, що в липні 2014 року на блокпосту на виїзді з Луганська в напрямку селища Станиця Луганська бойовики незаконного збройного формування так званої «ЛНР» заволоділи його автомобілем «Bentley Flying Spur». Даний факт був внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 2 ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом». Правоохоронцями проводилася кропітка робота зі встановлення місцезнаходження транспортного засобу і зловмисників, що згодом дало позитивний результат. Так, у четвер, 13 серпня, співробітники Управління карного розшуку ГУМВС України у Луганській області спільно з інспекторами ДАІ з обслуговування Станично-Луганського району в дворі будинку на вулиці Жовтнева, селища Станиця Луганська, виявили автомобіль «Bentley Flying Spur», який був захований під тентом. Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, які скоїли незаконне заволодіння транспортним засобом. Слідчо-оперативні заходи тривають.  Викрадачам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років із конфіскацією майна. Транспортний засіб повернуто власнику.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Луганської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198390

Повернутися до розділу


Похожие публикации: