antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Луганщині СБУ затримала чотирьох міліціонерів-хабарників (відео)

03/09/15
На Луганщині СБУ затримала чотирьох міліціонерів-хабарників (відео) 03.09.2015 13:15 Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою сил антитерористичної операції затримали на хабарі заступника начальника одного з відділів Рубіжанського міськвідділу міліції та трьох його підлеглих. Зловмисники організували збут наркотичних засобів через наркозалежних мешканців міста. Потім вони вимагали з покупців хабарі за непритягнення до кримінальної відповідальності. Співробітники спецслужби затримали "міліціонерів" під час отримання чергового хабара у розмірі 10 тисяч гривень. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у корупційній схемі.  Прес-центр СБУ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199403

Повернутися до розділу


Похожие публикации: