antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Луганщині встановлено податкові порушення на суму понад 2,1 млн. грн.

03/07/15
На Луганщині встановлено податкові порушення на суму понад 2,1 млн. грн. 03.07.2015 10:23 Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення посадовців одного з суб’єктів господарювання від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 212 КК України. // Встановлено, що посадові особи підприємства з метою умисного ухилення від сплати податків у період 2012 року включили до складу податкового кредиту податкових декларацій з ПДВ за липень 2012 року операції з придбання майнового комплексу комбікормового заводу з непідтвердженою сумою вартості майнового комплексу, що призвело до несплати податку на додану вартість у розмірі 2 168 000 грн. Наразі досудове розслідування триває.Прес-служба прокуратури Луганської області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196048

Повернутися до розділу


Похожие публикации: