antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Луганщині взято під варту та повідомлено про підозру інформатору терористів «ЛНР»

04/08/15
На Луганщині взято під варту та повідомлено про підозру інформатору терористів «ЛНР» 04.08.2015 16:39 Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом сприяння діяльності террористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Встановлено, що протягом квітня-липня 2015 року мешканець Станично-Луганського району Луганської області повідомляв представнику терористичної організації “ЛНР” інформацію щодо дислокації, руху військової техніки, видів та кількості озброєння, що знаходиться у розпорядженні Збройних Сил України, які дислокуються на території району. За вказаним фактом особі повідомлено про підозру та слідчим суддею йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі досудове розслідування триває. Виконуються слідчі дії, спрямовані на встановлення спільників вказаної особи та притягнення їх до кримінальної відповідальності. Прес-служба прокуратури Луганської області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197796

Повернутися до розділу


Похожие публикации: