antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Миколаївщині водій автобусу здійснив наїзд на трьох пішоходів

21/07/15
На Миколаївщині водій автобусу здійснив наїзд на трьох пішоходів 21.07.2015 13:10 Учора, близько 16-ї години 30 хвилин, у місті Миколаїв сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна людина загинула й двоє отримали травми. // Водій автобуса «Рута-25 СПГ» рухаючись по проспекту Леніна від вулиці Комсомольська, в районі перехрестя проспекту з вулиці Дзержинського здійснив наїзд на трьох пішоходів, які рухалися по регульованому пішохідному переході.   За попередніми даними пригода сталася тому, що керманич здійснив проїзд перехрестя на забороняючий рух сигнал світлофора. Транспортний засіб він зупинив уже за кількасот метрів від місця трагедії, в районі перехрестя проспекту з вулицею 1-ша Слобідська, як пояснив не спрацювала гальмівна система. Внаслідок пригоди одна людина від отриманих травм загинула на місці трагедії, а двох постраждалих доставлено до лікарні швидкої медичної допомоги.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Миколаївської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196982

Повернутися до розділу


Похожие публикации: