antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Вінниччині затримали авто, на якому втік підозрюваний у грабежі (фото)

10/09/15
На Вінниччині затримали авто, на якому втік підозрюваний у грабежі (фото) 10.09.2015 10:50 Учора, близько 16-ї години по вулиці Тарногородського невідомий чоловік зірвав з шиї 37-річної вінничанки золотий ланцюжок із іконкою та кинувся тікати. Жінка не розгубилася, почала наздоганяти зловмисника. Вона побачила, як той сів в автомобіль та зник з місця події. Потерпіла відразу зателефонувала до міліції й вказала марку та державний номер автомобіля «CHEVROLET AVEO». Орієнтування на транспортний засіб відразу було передано всім постам міліції. І вже за декілька хвилин інспектори ДАІ затримали горе-водія в селищі Стрижавка.   В автомобілі знаходилося четверо осіб, мешканців Київської області. Під час особистого огляду в одного з чоловіків правоохоронці вилучили частину викраденого ланцюжка з іконкою. Неподалік місця зупинки іномарки експерти виявили решту ланцюжка, яку зловмисник встиг викинути. 36-річного підозрюваного у скоєнні грабежу затримано. Мешканець Київської області раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За словами затриманого, йому були потрібні кошти на придбання наркотиків. Особи, які перебували разом з ним в іномарці, стверджують, що не знали про скоєння їх знайомим грабежу. Їх процесуальний статус буде визначено в ході слідства з огляду на зібрані докази.   За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.186 КК України (грабіж). Такий злочин карається ув’язненням терміном до шести років. Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199779

Повернутися до розділу


Похожие публикации: