antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Волини добытчики янтаря штурмовали пограничников, есть раненные

12/07/15
На Волини добытчики янтаря штурмовали пограничников, есть раненные 12.07.2015 10:57 Згідно з повідомленням, напередодні, 10 липня, на Рівненщині прикордонники затримали сімох копачів бурштину. У них конфіскували трактор з мотопомпою. // Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, , передає 5 канал. "Жодних дозвільних документів на право такої діяльності, а також документів, які б посвідчували особучоловікинадати не змогли. Трактор з мотопомпою та затриманих було доставлено до прикордонного підрозділу "Кам’яне" для встановлення осіб та складання необхідних процесуальних документів. Згодом двох неповнолітніх порушників було відпущено", - йдеться в повідомленні. Близько 19 години розлючені місцеві мешканці почали збиратися поблизу приміщення прикордонного загону. Вони вимагали відпустити односельчан. Їх намагалися вгамувати як самі прикордонники, так і правоохоронці. Встановивши особи затриманих та склавши процесуальні документи, правоохоронці дозволили їм покинути підрозділ, однак власник трактора вимагав повернути йому конфісковане майно. О 21 годині біля підрозділу зібралося вже близько сотні людей, вимагаючи віддати власникові затримане майно. Близько 23.30 години натовп почав кидати каміння в бік підрозділу та ламати паркан. Прикордонникам довелося зробити понад 10 попереджувальних пострілів. Однак це вгамувало нападників лише на кілька годин. О першій ночі відбувся повторний напад. У відповідь прикордонники були вимушені застосувати вогнепальну зброю. На місці події правоохоронці затримали трьох активних учасників штурму. Двоє громадян поранені. Стан їхнього здоров’я задовільний.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196469

Повернутися до розділу


Похожие публикации: