antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Волини добытчики янтаря штурмовали пограничников, есть раненные

12/07/15
На Волини добытчики янтаря штурмовали пограничников, есть раненные 12.07.2015 10:57 Згідно з повідомленням, напередодні, 10 липня, на Рівненщині прикордонники затримали сімох копачів бурштину. У них конфіскували трактор з мотопомпою. // Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, , передає 5 канал. "Жодних дозвільних документів на право такої діяльності, а також документів, які б посвідчували особучоловікинадати не змогли. Трактор з мотопомпою та затриманих було доставлено до прикордонного підрозділу "Кам’яне" для встановлення осіб та складання необхідних процесуальних документів. Згодом двох неповнолітніх порушників було відпущено", - йдеться в повідомленні. Близько 19 години розлючені місцеві мешканці почали збиратися поблизу приміщення прикордонного загону. Вони вимагали відпустити односельчан. Їх намагалися вгамувати як самі прикордонники, так і правоохоронці. Встановивши особи затриманих та склавши процесуальні документи, правоохоронці дозволили їм покинути підрозділ, однак власник трактора вимагав повернути йому конфісковане майно. О 21 годині біля підрозділу зібралося вже близько сотні людей, вимагаючи віддати власникові затримане майно. Близько 23.30 години натовп почав кидати каміння в бік підрозділу та ламати паркан. Прикордонникам довелося зробити понад 10 попереджувальних пострілів. Однак це вгамувало нападників лише на кілька годин. О першій ночі відбувся повторний напад. У відповідь прикордонники були вимушені застосувати вогнепальну зброю. На місці події правоохоронці затримали трьох активних учасників штурму. Двоє громадян поранені. Стан їхнього здоров’я задовільний.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196469

Повернутися до розділу


Похожие публикации: