antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На взятке за «блатные» номера пойманы начальник одного из киевских МРЭО и его заместитель (фото)

22/07/15
На взятке за «блатные» номера пойманы начальник одного из киевских МРЭО и его заместитель (фото) 22.07.2015 10:07 Слідчим відділом прокуратури міста Києва спільно з СБУ під час одержання неправомірної вигоди затримано начальника та заступника начальника Центру № 7 надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів УДАІ ГУ МВС України в м. Києві, що на вул. В. Стуса. Крім того було затримано посередника, який брав участь у злочинній схемі передачі коштів від власників автотранспорту керівництву МРЕО. Про це йдеться в повідомленні  Прес-служби прокуратури міста Києва. Встановлено, що посадовці систематично отримували хабарі від підлеглих, фізичних та юридичних осіб за видачу ексклюзивних номерних знаків та постановлення на облік автотранспортних засобів.   В рамках розслідування проведено обшуки в приміщеннях аналогічного Центру по вул. Новокостянтинівській, а також в Головному управлінні столичної Державтоінспекції.  Слідчі дії тривають.  «УК»
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197034

Повернутися до розділу


Похожие публикации: