antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.



Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 10.09.2015

11/09/15
Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 10.09.2015 11.09.2015 11:17 Упродовж минулої доби до Єдиного реєстру досудових розслідувань органів внутрішніх справ внесено 73 заяви та повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що мали місце на Одещині. До Приморського РВ надійшла заява від 25-річної одеситки про те, що невідома особа, перебуваючи в приміщенні супермаркету, скоїла крадіжку товару. Вжитими заходами працівниками міліції викрито раніше засудженого Євгена, 1992 р.н., який зізнався у вчинені вказаного кримінального правопорушення. За даним фактом слідством розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частино 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. До Київського РВ надійшла заява від 31-річного Олега про те, що невідома особа незаконно заволоділа його автомобілем. Сума матеріального збитку становить десять тисяч гривень. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 31-річного жителя Татарбунарського району, від якого надійшли правдиві свідчення. Автомобіль повернуто власнику.   До Малиновського РВ надійшла заява від 35-річної Валентини про те, що невідома особа шляхом ривка заволоділа її мобільним телефоном. Сума матеріального збитку становить майже дві тисячі гривень. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 28-річного Андрія. Правова кваліфікація кримінального правопорушення за ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України.   До Білгород-Дністровського МВ звернувся 47-річний житель міста та повідомив, що невідома особа скоїла крадіжку мобільного телефону у його доньки. Вжитими заходами у скоєнні злочину викрито 43-річного жителя села Випасне. Відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.   ВЗГ ГУМВС України в Одеській області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199847

Повернутися до розділу


Похожие публикации: