antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Податкова міліція Закарпаття вилучила на кордоні бурштину на 5 млн. 280 тис. грн.

15/07/15
Податкова міліція Закарпаття вилучила на кордоні бурштину на 5 млн. 280 тис. грн. 15.07.2015 13:47 Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області знову ефективно спрацювали в рамках операції «Рубіж». Напередодні в ході проведення заходів з протидії незаконному переміщенню товарів через державний кордон працівниками оперативного управління та управління власної безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області при в’їзді в пункт пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецке» Закарпатської митниці ДФС зупинено вантажний автомобіль марки IVEKO. // В ході проведення огляду кабіни водія вказаного транспортного засобу, яким керував українець, виявлено 12 поліетиленових пакетів обмотаних клейкою стрічкою, які були підготовлені для контрабандного переміщення через державний кордон. В них знаходились тьмяні, прозорі та напівпрозорі камінці, які виявились бурштином вагою близько 80 кг. Слідчою оперативною групою вилучення бурштину зафіксовано протоколом огляду місця події. Наразі проводяться першочергові слідчі дії щодо кваліфікації правопорушення та подальшого внесення відомостей в ЄРДР. Довідково: вартість виявленого бурштину на чорному ринку становить 5 млн 280 тис грн. ГУ ДФС у Закарпатській області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196657

Повернутися до розділу


Похожие публикации: