antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Працівники ДАІ Чернігівщини затримали особу, яка перебувала в розшуку

01/08/15
Працівники ДАІ Чернігівщини затримали особу, яка перебувала в розшуку 01.08.2015 12:24 У четвер, 30 липня, до чергової частини УДАІ Чернігівської області надійшло повідомлення від правоохоронців Луцького РВ УМВС про надання допомоги в затриманні особи, яка перебуває в розшуку. За інформацією, розшукуваний громадянин - мешканець Чернігівської області, який за припущенням працівників міліції пересувається на попутному автомобілі марки «MAZDA» в напрямку міста Чернігова. Керівництвом УДАІ Чернігівської області було негайно орієнтовано всі наряди ДАІ, які несли службу на автодорозі «Чернігів-Київ». Близько 16-ї години дня працівники ДПС ДАІ зупинили автомобіль вказаної марки. У ході огляду транспортного засобу правоохоронці в салоні авто виявили чоловік, який своєю поведінкою викликав підозру. При перевірці документів з’ясувалося, що ним є 34-річний мешканець міста Чернігова, який дійсно перебуває в розшуку Луцьким РВ УМВС України. Відносно останнього відкрите кримінальне провадження за вчинення злочину передбаченого ч.5 ст.185  Кримінального Кодексу України (крадіжка в особливо великих розмірах). Злочинця затримано та передано працівникам Луцького РВ УМВС України. За даним фактом проводиться перевірка.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Чернігівської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197641

Повернутися до розділу


Похожие публикации: