antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Працівники ДАІ Донеччини затримали пішохода з боєприпасами (фото)

01/08/15
Працівники ДАІ Донеччини затримали пішохода з боєприпасами (фото) 01.08.2015 12:55 Днями, до працівників ДАІ, які здійснювали нагляд за дорожнім рухом на стаціонарному посту №4 «Мангуш» звернувся 67-річний чоловік із проханням посадити його на автобус у напрямку Миколаївської області. Увагу інспекторів ДПС привернув камуфльований одяг пенсіонера та велика дорожня сумка. Під час огляду його речей правоохоронці виявили гранату РГД-5 та більше 350 патронів різного калібру. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Першотравневого райвідділу міліції. Як повідомив начальник сектору кримінального розшуку Першотравневого РВ ГУМВС України в Донецькій області Іван Каплан, чоловіка затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. В нього вилучена ручна граната РГД-5, більше 300 патронів  калібру 7.62 мм та 60 патронів калібру 5.45 мм. Чоловік пояснює, що приїхав до Донецької області з Миколаївщини. Боєприпаси знайшов у с. Гнутово, на території, де проходили бойові дії. Він намагався вивезти «знахідку» за межі області. Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами». Чоловікові загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Донецької області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197642

Повернутися до розділу


Похожие публикации: