antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Працівники ДАІ Донеччини затримали пішохода з боєприпасами (фото)

01/08/15
Працівники ДАІ Донеччини затримали пішохода з боєприпасами (фото) 01.08.2015 12:55 Днями, до працівників ДАІ, які здійснювали нагляд за дорожнім рухом на стаціонарному посту №4 «Мангуш» звернувся 67-річний чоловік із проханням посадити його на автобус у напрямку Миколаївської області. Увагу інспекторів ДПС привернув камуфльований одяг пенсіонера та велика дорожня сумка. Під час огляду його речей правоохоронці виявили гранату РГД-5 та більше 350 патронів різного калібру. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Першотравневого райвідділу міліції. Як повідомив начальник сектору кримінального розшуку Першотравневого РВ ГУМВС України в Донецькій області Іван Каплан, чоловіка затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. В нього вилучена ручна граната РГД-5, більше 300 патронів  калібру 7.62 мм та 60 патронів калібру 5.45 мм. Чоловік пояснює, що приїхав до Донецької області з Миколаївщини. Боєприпаси знайшов у с. Гнутово, на території, де проходили бойові дії. Він намагався вивезти «знахідку» за межі області. Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами». Чоловікові загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Донецької області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197642

Повернутися до розділу


Похожие публикации: