antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Працюючи на блокпостах, електрик «зливав» інформацію терористам «ДНР»

09/09/15
Працюючи на блокпостах, електрик «зливав» інформацію терористам «ДНР» 09.09.2015 15:56 Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримала інформатора терористів «ДНР». Уродженець Красноармійська Донецької області з власної волі пішов на контакт з терористами та запропонував їм послуги зі збору інформації про українські підрозділи. Працюючи електриком у ремонтно-експлуатаційній службі міста Селидове, він збирав інформацію про переміщення та дислокацію сил антитерористичної операції під час проведення ремонту електромереж та підключення блокпостів сил АТО до електроживлення. Дані інформатора використовувалась терористами «ДНР» для нанесення артилерійських ударів по позиціях українських підрозділів. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або участь у ній) Кримінального кодексу України. Триває слідство. // Прес-центр СБУ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199738

Повернутися до розділу


Похожие публикации: